0 CZK

Vážení návštěvníci, čtenáři www.trebic.news,

e-shop, který jste právě otevřeli, není e-shopem v pravém slova smyslu, tedy obchodem se stovkami či tisícovkami položek zboží všeho druhu. Je skromnou nabídkou knížek naší vlastní produkce nebo besed a jejich prezentace.

Pro zjednodušení provozu e-shopu je používán jediný možný způsob platby, a to předem, převodem na účet. Není-li u zboží výslovně uvedeno jinak, při objednání max. dvou knih v jedné objednávce neúčtujeme balné, v ostatních případech podle počtu objednaných knih. K přepravě zboží k zákazníkovi využíváme služeb České pošty s platbou za přepravu podle aktuálního sazebníku, platného v den odeslání zásilky, není-li dohodnuto jinak. Ke každé zásilce je přiložena faktura jako doklad o zaplacení zboží, které je expedováno nejpozději následující pracovní den po připsání účtované částky, uvedené v potvrzení o přijetí objednávky zaslaném elektronickou poštou.

Objednávka besedy či prezentace je závazná až po dohodnutí konečné ceny služby. Tím není potvrzení o přijetí objednávky zaslané elektronickou poštou automaticky.

Obchodní podmínky jsou dostupné před dokončením objednávky v nákupním košíku nebo zde:   Obchodní podmínky      Zásady zpracování osobních údajů

Průběh plnění objednávky najdete v odkazu, který je součástí potvrzení o přijetí objednávky.KNIHY

KNIHY

Nabídka klasických knih

Produktů:
3
Kategorií:
0

Zobrazit

BESEDY A PREZENTACE

BESEDY A PREZENTACE

Besedy k vydaným knihám

Produktů:
1
Kategorií:
0

Zobrazit

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.