0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 4. března 2019.

Boural pod vlivem alkoholu

V sobotu 2. března večer přijali strážníci informaci o tom, že na ul. Velkomeziříčská došlo k dopravní nehodě, kdy vozidlo narazilo do sloupu veřejného osvětlení a pachatel z místa odjíždí. Strážníci se jej pokusili zadržet, on ovšem jejich výzvy k zastavení vozidla neuposlechl. Následně bylo podezřelé vozidlo spatřeno na ul. Čajkovského. Ve vozidle se nacházel spící 65letý řidič z Výčap. Při vystupování z vozidla se podnapilý muž pokusil napadnout jednoho ze zasahujících strážníků. Na místo byla přivolána Policie ČR, na její žádost byl podnapilý řidič po lékařském souhlasu převezen na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy.

Agresivní host skončil na záchytce

V pátek 1. března večer přijali strážníci informaci o tom, že 20letý mladík z Třebíče si zaplatil nocleh v jednom z apartmánů na Karlově nám. Tam přes zákaz kouřil, proto byl z pokoje vykázán. Agresivní host, u kterého bylo dechovou zkouškou prokázáno 2,16 promile alkoholu, začal na pokoji rozbíjet vybavení. Strážníci jej po lékařském souhlasu převezli na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy k vystřízlivění.

Žádost o pomoc

V pátek 1. března odpoledne požádala strážníky o pomoc při hledání ztraceného psa jeho majitelka. Hlídka ztraceného psa rasy Jack Russel terier nalezla, převezla jej do útulku a tam si ho vyzvedla šťastná majitelka.

Na hrázi rybníka hořela suchá tráva

Ve čtvrtek 28. února odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že na hrázi rybníku Kuchyňka hoří suchá tráva. Uhašení zajistil hasičský záchranný sbor a o celé záležitosti byli informováni pracovníci odboru životního prostředí městského úřadu.

Zraněný opilec

V úterý 26. února večer přijali strážníci informaci o tom, že na vlakovém nádraží se nachází zraněný muž. Strážníci na místě zjistili 45letého muže z Panské Dubénky, kterému ošetření zajistila rychlá záchranná služba. Celá záležitost byla na místě předána policistům.

Řídila pod vlivem alkoholu

V pátek 22 února v noci si obsluha městského kamerového systému všimla podezřelého chování 22leté ženy z Třebíče. Ta nakonec nasedla do zaparkovaného automobilu a z místa se pokusila odjet. Hlídka ji zastavila o několik metrů dál na ul. Nádražní. Dechovou zkouškou bylo prokázáno 1,71 promile alkoholu v dechu. Pro podezření se spáchání trestného činu byla celá záležitost na místě předána Policii ČR.

Vandal z Opatova

V sobotu 16. února v noci spatřila obsluha městského kamerového dohledového sytému skupinu osob na Komenského nám. Jeden z nich, 32letý muž z Opatova, převrhl odpadkový koš a následně močil na Karlově nám. u pobočky banky. Koš byl vrácen na původní místo a za znečištění veřejného prostranství byla uložena pokuta příkazem.

Močil v průchodu

V úterý 19. února dopoledne spatřila obsluha městského kamerového dohledového systému 43letého muže z Šanova, který močil v průchodu na nádraží. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.