0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 27. května 2019.

Rušil noční klid

V úterý 14. května v noci spatřila hlídka strážníků 20letého mladíka, který hlasitě pokřikoval na autobusové zastávce, v ul. Kpt. Jaroše. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Řídil bez řidičáku

V úterý 14. května večer spatřili strážníci, kteří vykonávali kontrolní činnost v ul. Benešova, vozidlo v protisměru. Řidičem byl 26letý muž z Frýdku Místku, který nevlastnil žádné řidičské oprávnění. Vozidlo rovněž nemělo platnou technickou kontrolu. Celou záležitost si na místě převzali k dořešení policisté.

Černý pasažér

V pátek 17. května dopoledne požádal strážníky o pomoc výpravčí ČD. Ve vlaku se nacházel 33letý muž z Opavy, který cestoval bez platného lístku. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.

Na nádraží se nekouří

Dva mladíci ve věku 17 a 18 let z Náměště nad Oslavou a Sedlece, kouřili na vlakovém nádraží v ul. Nádražní. Za toto protiprávní jednání jim byla uložena pokuta příkazem.

Řídil pod vlivem alkoholu

V úterý 21. května odpoledne si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla podezřelé muže, který řídil vozidlo pod vlivem alkoholu. Strážníci 70letého řidiče z Rosic zadrželi v ul. Eliščina. Dechovou zkouškou bylo prokázáno 0,4 promile alkoholu v dechu. Celá záležitost byla na místě předána Policii ČR k dořešení.

Zmatená žena se pohybovala v silnici

Ve středu 22. května dopoledne přijali strážníci informaci o tom, že mezi vozidly na ul. Komenského nám., se pohybuje zřejmě podnapilá žena. U 51leté ženy z Třebíče byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Okamžitě byla předána do rukou záchranářů.

Pacient v ohrožení života, strážníci jej zadrželi

Ve středu 22. května odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že v ul. Zdislavina se pohybuje muž, který zřejmě odešel z nemocnice. Od zdravotníků se strážníci dozvěděli, že muž je zřejmě v ohrožení života. Hlídky propátrávaly okolí a tohoto 23letého muže z Třebíče, zadrželi v ul. Manž. Curieových. Mladík byl následně předán záchranářům.

Sprejeři

V pátek 24. května dopoledne přijali strážníci informaci o tom, že v ul. Spojenců došlo k posprejování několika garáží. Oznamovatel poskytl strážníkům popis pachatelů a ti byli okamžitě zadrženi. Pro podezření ze spáchání trestného činu, byli 19letý mladík z Třebíče i 28letý muž z Ratají nad Sázavou, předání policistům.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.