0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 17. září 2018.

Krádež v supermarketu

Ve středu 12. září dopoledne přijali strážníci informaci o tom, že v supermarketu na ul. Rafaelova došlo ke krádeži. Pachatelkou byla 43letá žena z Břeclavi. Ta se pokusila odcizit zboží v celkové hodnotě 1.235 Kč. Za toto protiprávní jednání jí byla uložena pokuta příkazem.

 
Ilustrační foto
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Zmatená žena předána do rukou záchranářů

Ve středu 12. září dopoledne přijali strážníci informaci o tom, že se po ul. Hlavova pohybuje zjevně zmatená paní. Na místě byla zjištěna 77letá žena, která byla dezorientovaná a celá od bláta. Strážníci přivolali rychlou záchrannou službu, která si paní převzala k ošetření.

Krádež

Ve středu 12. září večer zadrželi strážníci 18letého mladíka ze Slavic, který se pokusil odcizit zboží v prodejně na ul. Pražská. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.

Vandal pod kamerou

V neděli 16. září dopoledne spatřila obsluha kamerového systému 25letého mladíka z Třebíče, který se potuloval po centru města. Pokusil se poškodit koš na odpadky u autobusové zastávky, do kterého poté začal kopat. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.

 
Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

Domů

Inzerce

Inzerce

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.