0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 15. října 2018.

Zmatená žena předaná do rukou záchranářů

V úterý 2. října přijali strážníci informaci o tom, že se po ulici Okružní pohybuje zmatená, málo oblečená žena. Strážníci ji nalezli v jednom ze vchodů v panelovém domě. U této 54leté ženy byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Pro její chování byla na místo přivolána rychlá záchranná služba, která si ženu převzala k ošetření.

Kradli pod kamerou

V úterý 9. října večer se pokusili dva mladíci moldavské národnosti odcizit kabely ze staveniště Katolického gymnázia na ul. Kateřiny z Valdštejna. Operátorka kamerového systému si jich všimla, strážníci je zadrželi a oběma mužům ve věku 22 a 23 let uložili pokuty příkazem. Kabely byly vráceny na místo.

Vykonávali potřebu, kde neměli

Ve středu 10. října večer spatřila obsluha městského kamerového dohledového systému 33letého muže z Jihlavy, který vykonal potřebu v telefonní budce na Karlově nám. O několik minut později pomočil budovu potravin na Komenského nám. další muž, tentokrát 28letý Třebíčan. Oběma byly uloženy pokuty příkazem.

Ilustrační foto
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Napadení v restauraci

V sobotu 13. října v noci přijali strážníci informaci o tom, že v restauraci na ul. B. Václavka došlo k napadení. 27letá žena z Třebíče slovně i fyzicky napadla 31letého majitele restaurace. U ženy byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,97 promile alkoholu v dechu. Pro její špatný zdravotní stav byla přivolána rychlá záchranná služba, která si ji převzala k ošetření.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.