0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 22. října 2018.

Hledala psa, dostala pokutu

V úterý 16. října večer přijali strážníci informaci o tom, že po ul. Dukovanská se pohybuje větší pes. O několik desítek minut později se ozvala sama majitelka psa, která sdělila, že postrádá svého domácího mazlíčka. Se strážníky, kteří se psa pokusili odchytnout, se setkala před domem na ul. Dukovanská. Tam si jej převzala a za výše uvedené protiprávní jednání jí byla uložena pokuta příkazem.

Ilustrační foto

ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Řídil bez řidičáku

Ve středu 17. října večer bylo na dopravním terminálu na ul. Nádražní zastaveno osobní vozidlo, které řídil 55letý muž z Kopřivnice, u kterého bylo zjištěno, že má pozastavenou platnost řidičského oprávnění. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost na místě předána Policii ČR.

Zadržen pachatel vloupání

V pátek 19. října večer přijali strážníci informaci o tom, že v knihovně na ul. Hasskova došlo k vloupání. Před zraky pracovnic knihovny vynášel pachatel odcizené zboží na ulici. Strážníci podezřelého 37letého muže z Brna, kterého pracovnice knihovny označily za pachatele, zadrželi na Karlově nám. Pro podezření ze spáchání trestného činu jej okamžitě předali do rukou policistů.

Podnapilí mladiství

V pátek 19. října večer řešili strážníci skupinku osob, která se v garážovém komplexu pod ul. Bartuškova chovala velmi hlučně. U třech mladistvých byly provedeny dechové zkoušky na přítomnost alkoholu v dechu s pozitivním výsledkem 0,99 a 1,03 promile, u přítomných 17letých bratrů a u sedmnáctileté dívky 0,85 promile. Ti všichni byli předáni rodičům a o celé záležitosti bude informován orgán sociálně právní ochrany dětí.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.