0 CZK

Aktuality Městské policie - pátek 8. března 2019.

Opilá žena skončila na záchytce

Ve středu 6. března večer spatřila obsluha městského kamerového dohledového systému jim dobře známou podnapilou 61letou ženu z Třebíče. Dechovou zkoušku z původu podnapilosti nebylo možno provést. Po lékařském souhlasu byla převezena na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy k vystřízlivění.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Krádež

Ve čtvrtek 7. března dopoledne strážníci řešili krádež v supermarketu na ul. Rafaelova v Třebíči. 70letá žena z Pavlínova se pokusila odcizit zboží v hodnotě 266 Kč. Za toto protiprávní jednání jí byla uložena pokuta příkazem.

Krást se nevyplácí

Ve čtvrtek 7. března večer přijali strážníci informaci o tom, že v supermarketu na ul. Táborská došlo k odcizení nákupního vozíku plného zboží. Na místě bylo zjištěno, že pachatel byl pronásledován prodavačkami, bohužel bezvýsledně. Hlídka strážníků propátrala okolí a ve spolupráci s jednou z prodavaček byl pachatel spatřen na ul. Lavického. 26letý zloděj z Okříšek se strážníkům pokusil utéct. Ti ho však zadrželi a pro podezření ze spáchání trestného činu byl předán do rukou policistům.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.