0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 6. května 2019.

Zmatená žena předána do rukou záchranářů

V pátek 3. května odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že v ul. Koutkova se pohybuje spoře oděná žena bez bot. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o 85letou ženu z Třebíče, která byla pro svoje zmatené chování předána do rukou záchranářů.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Vnikli na soukromý pozemek

Ve čtvrtek 2. května večer si strážníci všimli tří podezřelých osob, které se pohybovaly na pozemku a následně vnikly i do zahradního domku na ul. Řípovská. Jejich chování vzbuzovalo podezření, že se na výše uvedeném místě zdržují neoprávněně, což bylo následně dokázáno samotným majitelem pozemku. Pro podezření ze spáchání trestného činu byly všechny tři osoby předány do rukou policistů.

Boural bez řidičského průkazu

V pátek 26. dubna večer spatřila obsluha městského kamerového dohledového systému vozidlo, které při vyjíždění z parkovacího místa u vlakového nádraží nabouralo další zaparkovaný automobil. Řidič, 17letý mladík z Třebíče, který nevlastní příslušné řidičské oprávnění, se pokusil z místa dopravní nehody ujet. Celá záležitost byla na místě předána Policii ČR k dořešení.

Mladiství sprejeři

V pátek 26. dubna odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že v podloubí na ul. V. Nezvala, někdo sprejuje. Strážníci na místě zadrželi čtyři chlapce ve věku 11 a 12 let. Ti se ke svému jednání doznali. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost předána Policii ČR, k dořešení.

Po silnici na skateboardu

Ve čtvrtek 25. dubna večer spatřili strážníci 33letého muže, který projel po silnici na Komenského nám. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.


Opili se, skončili na záchytce

Ve čtvrtek 25. dubna večer přijali strážníci informaci o tom, že po silnici v ul. Velkomeziříčská se pohybuje zřejmě opilý muž. Strážníci u 56letého muže z Třebíče provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,7 promile alkoholu v dechu. Po lékařském souhlasu byl převezen na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy k vystřízlivění. Druhý den na stejném místě skončil i další, 74letý muž z Třebíče, u kterého bylo zjištěno 1,29 promile alkoholu v dechu.

Venčila bez vodítka

Ve středu 24. dubna odpoledne si obsluha městského kamerového systému všimla přítomnosti 29leté ženy ve sportovním areálu Na Hvězdě, která venčila psa bez vodítka a náhubku. Za toto protiprávní jednání jí byla uložena pokuta příkazem.


Opilý muž převezen na záchytku

Ve čtvrtek 18. dubna přijali strážníci informaci o tom, že na lavičce na Komenského nám. leží zřejmě opilý muž. Strážníci na místě zjistili 72letého muže z Třebíče, u kterého nebylo, pro jeho opilost, možno provést dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu. Po lékařském ošetření byl převezen na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy k vystřízlivění.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.