0 CZK

Aktuality Městské policie - čtvrtek 7. března 2019.

Taxikář znečistil veřejné prostranství

V pondělí 4. března odpoledne zjistili strážníci 47letého řidiče taxislužby, který ze zaparkovaného vozidla na Karlově nám., odhazoval nedopalky cigaret. Ke svému protiprávnímu jednání se doznal a byla mu uložena pokuta příkazem.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Bezdůvodné napadení

V pondělí 4. března odpoledne přijali strážníci oznámení, že na vlakovém nádraží došlo k napadení. 59letý muž z Ohrazenic, bezdůvodně napadl 51letého muže z Vladislavi. U pachatele byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,26 promile alkoholu v dechu. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost předána Policii ČR k dořešení.

Znečisťují okolí zastávky

V pondělí 4. března večer přijali strážníci stížnost, že v okolí autobusové zastávky na ul. Pražská se pohybuje skupina osob, které znečišťují veřejné prostranství. Na místě byla uložena pokuta příkazem 45letému muži z Třebíče.

Kamery nezahálejí

Ve středu 6. března večer přijali strážníci žádost o pomoc od Policie ČR při hledání pohřešované 14leté dívky ze Zbýšova. Ta byla spatřena obsluhou městského kamerového systému na Komenského nám. ve společnosti 17letého mladíka. Následně bylo zjištěno, že i po něm je vyhlášeno celostátní pátrání. Oba byli předání policistům k dalšímu opatření.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.