0 CZK

Aktuality Městské policie - úterý 28. srpna 2018.

Opilec málem sjel ze srázu
 
V pondělí 20. srpna v poledne přijali strážníci informaci o tom, že po ul. M. Majerové jede vozidlo, jehož řidič je patrně pod vlivem alkoholu. Strážníci podezřelé vozidlo spatřili na parkovišti před obchodním domem. Řidič, 63letý muž z Třebíče, opětovně nasedl do auta a při vyjíždění z parkoviště málem sjel z přilehlého srázu. Strážníci mu pomohli vystoupit z vozidla, které zabezpečili proti pádu. Byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 2,25 promile alkoholu v dechu u výše uvedeného muže. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost předána Policii ČR k dořešení. 
 
Chtěl zničit přenosnou toaletu...
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY
Stanovali tam, kde neměli
 
V pondělí 20. srpna večer vyjíždí strážníci řešit neoprávněné stanování a znečišťování veřejného prostranství na ul. Na Příkopech. Obyvatelky stanu, 57 a 25leté ženy, stan nejprve několikrát přemístily, čímž opakovaně porušily zákon. Za výše uvedené jednání jim byly uloženy i pokuty příkazem. Nakonec stan sbalily, místo uklidily a opustily.
 
 Na zastávkách se nekouří
 
Pokutu příkazem uložili strážníci v úterý 21. srpna odpoledne 50letému muži, který kouřil na autobusové zastávce na Komenského nám. v Třebíči. 
 
Z koše vyhazoval odpadky
 
V sobotu 25. srpna v noci si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla 25letého mladíka, který na Karlově nám. vyhazoval odpadky z odpadkového koše. Místo po sobě uklidil a byla mu uložena pokuta v příkazním řízení.
 
Chtěl zničit přenosnou toaletu (ilustrační foto výše)
 
V sobotu 25. srpna v noci spatřila hlídka strážníků 24letého muže z Třebíče, který kopal do přenosné toalety na Karlově nám. v Třebíči. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem. 
 
Opilou řidičku odhalily kamery
 
V sobotu 25. srpna odpoledne si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla podezřelého chování 38leté řidičky z Oslavic jedoucí se svým vozidlem po ul.  Nádražní v Třebíči. Strážníci ji zastavili a provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 0,14 promile alkoholu v dechu. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost předána policii k dořešení. 
 
Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

Domů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.