0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 10. prosince 2018.

Bezchybná spolupráce

V pondělí 3. prosince odpoledne požádala o pomoc asistenta prevence kriminality pracovnice odboru sociálních věcí městského úřadu. Její 43letá klientka dostala při jednání epileptický záchvat. Asistent prevence prostřednictvím vedoucího směny strážníků městské policie přivolal na místo rychlou záchrannou službu, která ženu ošetřila a převzala k léčení.

Ilustrační foto

ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Pořád dokola

V pondělí 3. prosince si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla dvou mužů, kteří požívali alkoholické nápoje ve vestibulu autobusového nádraží. Strážníci je z místa vykázali. O několik desítek minut později se stejná situaci opakovala. Ve čtvrtek strážníci opět z daného místa vykazovali další tři osoby, v pátek si ve vestibulu dokonce jedna z žen zapálila cigaretu. Není dne, aby strážníci podobnou situaci neřešili. Tyto nepřizpůsobivé osoby opakovaně vykazují z míst, kde nejsou žádoucí.

Zmatená žena předána do rukou záchranářů

V úterý 4. prosince brzy ráno se se žádostí o pomoc obrátil na strážníky obyvatel domu na ul. Řípovská, kterému na vchodové dveře bouchala 96letá zmatená žena z Třebíče. Na místo byla okamžitě přivolána rychlá záchranná služba, která si paní převzala k ošetření.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.