0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 9. července 2018.

Borovinský most mohl mít další oběť
 
Ve čtvrtek 5. července dopoledne přijali strážníci informaci o tom, že 25letý muž z Třebíče chce ukončit svůj život skokem z mostu. Na místo okamžitě vyjela hlídka strážníků, která muže nalezla a pro jeho špatný psychický stav jej předala do rukou záchranářů.
 
Stanovaly v zahrádkářské kolonii
 
Ve čtvrtek 5. července zjistili strážníci dvě ženy, které stanovaly v zahrádkářské kolonii u Slavické cesty. Obě ženy ve věku 25 a 57 let po domluvě místo opustily. 
 
Vchod do drogerie příliš nevoní
 
V pátek 6. července večer si obsluha městského kamerového systému všimla 28letého močícího muže z Třebíče, který znečistil vstup do drogerie na spodní straně Karlova nám. Za toto protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem. 
 
Poškodil panely výstavy
 
V neděli 8. července brzy ráno si obsluha městského kamerového systému všimla 27letého muže z Třebíče, který poškozuje panely výstavy, která je instalována přímo v centru města na Karlově náměstí. Pachatel z místa odjíždí taxíkem, který strážníci zastavují o několik minut později na ul. B. Václavka. Mladý muž se k činu doznal a celá záležitost se všemi důkazy bude předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení.
 
ILUSTRAČNÍ FOTOILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY
 
Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.