0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 1. dubna 2019.

Kouřila, údajně se souhlasem rodičů

V pondělí 25. března spatřili strážníci skupinu dětí na Komenského nám. Jedna z přítomných, 16letá dívka, před zraky strážníků kouřila cigaretu. Při komunikaci se strážníky byla drzá a sdělila, že kouří se souhlasem rodičů. Celá záležitost proto byla oznámena na orgán sociálně právní ochrany dětí.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Bezdomovec poškodil zrcátko

V úterý 26. března odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že na parkovišti u úřadu práce došlo k poškození zrcátka u zaparkovaného automobilu. Strážníci na místě zjistili podezřelou osobu, jim dobře známého 54letého muže z Dačic, který se k činu doznal. Celá záležitost byla předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

Dluh v kadeřnictví

Ve středu 27. března měla za služby v kadeřnictví na Karlově nám. zaplatit 29letá žena. Ta však dle svých slov u sebe neměla odpovídající finanční hotovost. Zaplatila jen část s tím, že zbytek přijde doplatit, což neučinila. Proto byla celá záležitost předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

Kouřili na autobusové zastávce

Ve čtvrtek 28. března dopoledne kouřily na autobusové zastávce na ul. Nádražní dvě 17leté dívky. Jedna byla ze Sudic a druhá z Náměště nad Oslavou. Oběma byly za toto protiprávní jednání uloženy pokuty příkazem.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.