0 CZK

Aktuality Městské policie - úterý 12. února 2019.

Opilý vnuk

V sobotu 9. února v noci přijali strážníci žádost o pomoc. Opilý, agresivní 26letý muž z Rouchovan se dobýval do domu své babičky. Při tomto jednání rozbil skleněnou výplň dveří a porcelánové nádobí. Za použití donucovacích prostředků mu bylo zabráněno pokračovat v tomto protiprávním jednání. Po lékařském souhlasu byl mladík převezen do Protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě. Celá záležitost bude předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Zraněný opilec

V pondělí 11. února ráno přijali strážníci informaci o tom, že na Komenského nám. se pohybuje zraněný muž. Na místě byl zjištěn 44letý muž z Panské Dubénky, u kterého byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 3,2 promile alkoholu v dechu. Při jednom z pádů si muž způsobil zranění hlavy. Strážníci jej ošetřili a předali do rukou záchranářů.

Agresor s nožem

V pondělí 11. dopoledne přijali strážníci žádost o pomoc od pracovníka úřadu práce na Komenského nám. Po budově se pohyboval zcela zjevně opilý muž, který měl v ruce láhev alkoholu a obtěžoval jak úředníky, tak návštěvníky úřadu práce. Strážníci opakovaně vykázali tohoto 34letého muže ze Smrku z budovy ÚP. Venku pokračoval ve svém agresivním, vulgárním jednání, a dokonce vytáhl z náprsní kapsy otvírací nůž a strážníkům začal vyhrožovat. V jeho protiprávním jednání mu bylo zabráněno za použití zákonné výzvy a donucovacích prostředků. Dechovou zkouškou bylo prokázáno 1,99 promile alkoholu v dechu. Pro podezření ze spáchání trestného činu byl výtržník předán policistům.

Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.