0 Kč

www.trebic.news

kulturní a společenský magazín

Aktuality Městské policie Třebíč

aktuality městské policie třebíč.Pondělí 25. dubna 2022.

Kradla v supermarketu

V úterý 19. dubna odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že v supermarketu na ul. Komenského nám. došlo ke krádeži. Na místě bylo zjištěno, že 11letá dívka se pokusila odcizit zboží v hodnotě 104 Kč. Pro její nezletilost si celou záležitost na místě převzali policisté k dořešení.

Opilý muž byl agresivní vůči zdravotníkům

V úterý 19. dubna odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že na ul. Znojemská nad viaduktem leží zřejmě opilý muž. Strážníci na místě zjistili 68letého muže z Výčap, který by zcela zjevně pod vlivem alkoholu a byl zraněn v oblasti hlavy. Na místo byla přivolána Rychlá záchranná služba kraje Vysočina, která si muže převzala k ošetření. O několik minut později byli strážníci požádáni o asistenci při jeho ošetření v nemocnici Třebíč, kdy byl muž agresivní vůči zdravotníkům. Po příjezdu hlídky na místo byl pacient zklidněn a mohl být započat převoz do Protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě.

Čichal toluen, obtěžoval okolí

V sobotu 23. dubna večer přijali strážníci informaci o tom, že v prostoru parkoviště u obchodního střediska v ul. Hrotovická se pohybuje muž, který inhaluje toluen a obtěžuje zákazníky. Prostor byl okamžitě monitorován městským kamerovým dohledovým systémem a bylo spatřeno, jak 35letý muž náhle upadl. Strážníci na místo přivolali Rychlou záchrannou službu kraje Vysočina, která si muže převzala do péče.

Bc. Lucie Šerková

Z třebíčské historie

z třebíčské historie

Poskytujeme prostor mladým, začínajícím autorům.
Nahlédněte do e-shopu na knížky z vlastní produkce. 

E-shop

Blog

Archív

Třebíč a okolí