0 Kč

www.trebic.news

kulturní a společenský magazín

Ilustrační foto

aktuality městské policie třebíč

Bc. Lucie Šerková

Pondělí 29. srpna 2022

Příliš brzy, odejít

V neděli 28. srpna přijali strážníci informaci o tom, že na mostě přes Libušino údolí se nachází dívka, která přelezla zábradlí a pravděpodobně se chystá ukončit svůj život. Strážníci na místě zadrželi 15letou dívku ze Želetavy. Následně byli přivoláni rodiče dívky a rychlá záchranná služba, která si dívku převzala do péče.

Rvačka mezi bezdomovci

Ve čtvrtek 25. srpna večer přijali strážníci informaci o tom, že na Komenského nám. dochází ke rvačce mezi bezdomovci. Strážníci na místě zjistili několik jim dobře známých osob. Dále bylo zjištěno, že 35letý muž z Přibyslavic napadl 40letého muže z Třebíče a způsobil mu krvácivé zranění na hlavě. Na místo bylo přivolána rychlá záchranná služba, která si zraněného muže převzala k ošetření. Pachatel, u nějž byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,89 promile alkoholu v dechu, byl převezen do Protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě k vystřízlivění. Pro podezření ze spáchání trestného činu se celou záležitostí budou zabývat policisté.

Rozbili závoru

V sobotu 27. srpna v noci přijali strážníci informaci o tom, že v centru města někdo ukopl závoru v průjezdu k hotelu. Podezřelého strážníci zadrželi před drogerii na Karlově. nám. 22letý mladík z Třebíče se k činu na místě doznal. Celá záležitost bude předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

Z třebíčské historie

z třebíčské historie

Poskytujeme prostor mladým, začínajícím autorům.
Nahlédněte do e-shopu na knížky z vlastní produkce. 

E-shop

Blog

Archív

Třebíč a okolí