0 CZK

Aktuality Městské policie - pondělí 25. června 2018.

 
Odešel z nemocnice
 
V pondělí 11. června požádal personál Nemocnice Třebíč o pomoc při hledání pacienta. Strážníci 52letého muže z Náměště nad Oslavou nalezli o několik minut později v areálu nemocnice a v pořádku jej předali zdravotníkům. 
 
Opilec na dětském hřišti
 
V pondělí 11. června odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že na dětském hřišti na ul. Rafaelova se pohybuje do půl těla vysvlečený, zřejmě podnapilý muž. Na místě byl zjištěn 49letý muž z Trnavy, u kterého pro jeho opilost nebylo možno provést dechovou zkoušku. Po lékařském ošetření byl převezen do Protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě k vystřízlivění. Za výše uvedené protiprávní jednání mu byla uložena pokuta příkazem.
 
Řídil pod vlivem alkoholu  
 
V pondělí 11. června v noci si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla dvou podnapilých osob, které nastoupily do zaparkovaného vozidla na ul. Janouškova. Toto vozidlo, které řídil 54letý muž z Jaroměřic nad Rokytnou, bylo zastaveno na ul. V. Nezvala. Dechová zkouška prokázala 1,62 promile alkoholu v dechu. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost předána Policii ČR k dořešení. 
 
Odhodil sklenici, znečistil veřejné prostranství
 
V úterý 12. června večer si obsluha kamerového systému všimla muže, který odhodil sklenici od piva do křoví u sousoší Cyrila a Metoděje v centru města na Karlově náměstí. 34letý muž z Michalovců prostor uklidil, přesto jej neminula pokuta v příkazním řízení.
 
ILUSTRAČNÍ FOTOILUSTRAČNÍ FOTO: PIXABAY
Opilec u mateřské školy
 
Ve středu 13. června ráno přijali strážníci informaci o tom, že u mateřské školy na ul. Dukovanská se pohybuje podnapilý muž, který obtěžuje kolemjdoucí. Strážníci na místě zjistili 34letého muže z Třebíče, který kolem sebe rozléval pivo. O celé záležitosti byla informována Policie ČR a za výše uvedené jednání mu byla uložena pokuta příkazem. 
 
Rušili noční klid
 
V pátek 22. června večer přijali strážníci oznámení o tom, že u rybníka v Borovině dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou. Za toto protiprávní jednání byla uložena pokuta příkazem 27letému muži z Třebíče. 
 
O několik desítek minut později rušil noční klid hlasitou musikou i 24letý mladík, tentokrát v domě na Václavském nám. Ani jeho pokuta příkazem neminula. 
 
Výtržnictví
 
V pátek 22. června v noci řešili strážníci fyzické napadání několika osob mezi sebou na ul. Okružní v Třebíči. Před příjezdem hlídky jeden z pachatelů z místa odešel. Do rukou policistů k řešení celé události byla předána 25žena z Třebíče a o rok starší muž ze Stříteže. 
 
Rvačka 
 
V neděli 24. června brzy ráno si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla počínající potyčky před diskotékou na ul. Chlumeckého.  Následně došlo ke rvačce a poškození okapu u vlakového nádraží. Celou záležitost na místě řešila Policie ČR.
 
Lucie Šerková
manažerka Prevence kriminality
ILUSTRAČNÍ FOTO: TREBIC.NEWS - PIXABAY

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.