0 Kč

www.trebic.news

kulturní a společenský magazín

Baseballisté vstupují do play-off_Orlando_Romero_VENEZUELA.jpg

Baseballisté vstupují do play-off!


Již tento víkend se představí šest nejlepších týmů nejvyšší baseballové soutěže v play-off. Do bojů o titul poprvé v historii zasáhnou také hráči Třebíče Nuclears, kterým v předchozích sezónách již několikrát utekl postup doslova o vlásek. Naplnit dlouhodobý cíl klubu se jedinému zástupci z Vysočiny podařilo po pěti letech působení v nejvyšší soutěži. 

„Konečně si můžeme společně s diváky závěr sezóny pořádně užít a nemusíme se strachovat o příslušnost k Extralize v nevyzpytatelných bojích o udržení. Týmu pod vedením Američana Jeffa Barto se navíc podařilo vybojovat postup v roce, kdy je konkurence těžší než dříve, protože nejvyšší soutěž byla zúžena z deseti na osm týmů.“ Říká předseda třebíčského klubu Jan Urbánek.
Dohrávané zápasy základní části rozhodly o tom, že Třebíč v ní skončila na pátém místě se stejným počtem vítězství jako týmy na třetím a čtvrtém místě. To znamená, že v takzvaném TOP 6 nejdříve narazí na druhý celek základní části, kterým je Tempo Praha. V této části soutěže odehrají týmy po třech zápasech s každým z účastníků TOP 6. Nejlepší čtyři týmy pak postoupí do semifinále.

Před domácím publikem se baseballisté Nuclears představí proti Tempu v neděli 29. května 2022. Zápas na třebíčské Hvězdě začíná v 16 hodin. K úvodním dvěma duelům cestuje tým už v sobotu do Prahy.
   

    Utkání TOP 6 baseballové Extraligy 2022
    stadion Na Hvězdě 1388 – Třebíč Nuclears vs.:
    29.5.    neděle    16 h.    Tempo Praha
    8.6.    středa    17 h.    Hroši Brno
    2.7.    sobota    16 h.    Arrows Ostrava
    3.7.    neděle    16 h.    Arrows Ostrava
    10.7.    neděle    16 h.    Eagles Praha
    16.7.    sobota    16 h.    Draci Brno
    17.7.    neděle    16 h.    Draci Brno

Text a foto: Robert Vávra

Z třebíčské historie

z třebíčské historie

Poskytujeme prostor mladým, začínajícím autorům.
Nahlédněte do e-shopu na knížky z vlastní produkce. 

E-shop

Blog

Archív

Třebíč a okolí