0 CZK

Na své si přišli zejména milovníci zabíjačkových pochutin.

Popáté si letos mohou připomenout advent nejen obyvatelé třebíčského sídliště Za Rybníkem před zdejším hostincem či sídlem společnosti s ručením omezeným Gynklinik. Sám název firmy naznačuje, co je jejím hlavním posláním. Přesto její představitel MUDr. Soběslav Uhlíř ještě přidal svému působení v jinak často zapomenuté části města další rozměr. Výsledkem jsou právě dnes již tradiční adventní setkání, v neděli 10. prosince nabízející kromě chutných zabijačkových pochutin třeba posezení v hostinci U Rybníka, věnované hudebnímu pořadu Nalejeme PULS do žil dvojice Blažek & Uhlíř.

Společnost Gynklinik v tento den otevírá dveře zdravotnického zařízení, kde si návštěvníci nejen mohou prohlédnout špičkové gynekologické pracoviště, ale zároveň mají možnost podrobit svou tělesnou schránku kontrole tlaku, hladiny cukru a jiných životně důležitých parametrů. To vše samozřejmě zdarma. Nechybí výstava pracovních oděvů z produkce třebíčského výrobce, firmy Altreva.

Uvedený program se týká celého dne, už ráno jej ale zahájilo dvojí dynamické vystoupení špičkové třebíčské taneční skupiny MOTUS, která v posledních letech pravidelně sbírá vysoká ocenění na soutěžích, včetně mezinárodních, a mezitím tancem obohacuje řadu regionálních společenských akcí. Mrazivé, byť slunečné počasí, bylo tak aspoň na chvíli zapomenuto.

František Jůza
FOTO A VIDEO: TREBIC.NEWS - FRANTIŠEK JŮZA

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.