0 CZK

Oheň řádil v jedné z místních provozoven.

Krátce před půl třetí prořízl letní odpoledne ve čtvrtek 19. července ostrý zvuk houkaček vozidel s právem přednosti v jízdě. V centru města v té chvíli nešlo přehlédnout dým zvedající se k obloze v oblasti místní části Stařečka. V ulicích Na Polance a Vítězslava Nezvala navíc došlo na chvíli ke snížení viditelnosti. Hořelo v jedné z místních provozoven, podle svědků v autodílně doslova vybuchlo motorové vozdilo.

Na místo nejdříve přijela dvě vozidla Městské policie, následovaná první z dvojice hasičských cisteren. Oheň se podařilo dostat pod kontrolu během několika minut, předtím už prováděli hašení ručními přístroji přítomní pracovníci. Strážníci mezitím zajistili objekt před vstupem neoprávněných osob. Následně dojeli státní policisté, další hasičské auto a dvě vozidla rychlé zdravotnické pomoci.

Na Polance hořelo

Zásah neplánovaně prověřil činnost záchranných složek. Podle prvních zpráv nedošlo k vážnému zranění, ošetřován byl přesto jeden pracovník provozovny, podle svědků se pohybující v blízkosti hořícího vozu. Příčinu požáru začali neprodleně vyšetřovat nejen hasiči, ale také policisté.

František Jůza
VIDEO: TREBIC.NEWS - FRANTIŠEK JŮZA

Domů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.