0 CZK

Bourání přináší dopravní omezení.

"Budova bývalého ředitelství nemocnice označená jako budova R bude během víkendu ve dnech 12., 13. a 14. října zbourána. S tím souvisí úprava vjezdu do nemocnice. Průjezd areálem zůstane zachován. Vjíždět se bude náhradní cestou, a to buď zprava, nebo zleva demolice. Prosíme řidiče, aby sledovali dopravní značení a přizpůsobili rychlost jízdy dané situaci." Tolik oficiální internetové stránky třebíčské nemocnice www.nem-tr.cz.

Nemocnici opouští pavilon R

"Pro pěší bude zachován vchod z Bráfovy ulice u plotu nemocnice. Po dřevěné lávce se do nemocnice dostanou i lidé na vozíku či s jiným pohybovým omezením. Vzhledem k tomu, že budou chodci procházet přes vnitřní parkoviště, prosíme o maximální obezřetnost při průchodu i průjezdu," píše se dále na nemocnicčním webu.

Nemocnici opouští pavilon R

Příprava na konečnou fázi demolice probíhá s předstihem, a tak už ve čtvrtek 11. října nebyla někdejší brána průjezdná, nýbrž se jezdilo tou stranou, kterou právě neblokovala právě přivezená technika. A chodilo. Na zmíněné dřevěné lávce se teprve pracovalo, což ale nepochopila značná část návštěvníků nemocnice. Dělníci tak musel pracovat nanejvýš obezřetně a lidem naopak vůbec nevadilo, že se ocitají v nebezpečí úrazu. Pravděpodobně díky pocitu, že když jsou tak blízko nemocnici...

František Jůza
FOTO: TREBIC.NEWS - FRANTIŠEK JŮZA

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.