0 CZK

OPĚT ÚSPĚŠNĚ

Proti Technice Třebíč odpálila čtyři homeruny.
Třebíč Nuclears vs. Technika Brno 4:8, 12:6, 10:3

O prodlouženém velikonočním víkendu si baseballisté Třebíče připsali další vítěznou sérii, tentokrát s Technikou Brno. Hned v úvodním duelu před domácím publikem ale hráči Nuclears klopýtli. Do páté směny sice Třebíč vedla 3:2, pak se ale vlastními chybami připravila o vítězství, když zbytečnými errory dovolila Technice skórovat a tento náskok už nedokázala smazat. Brněnský tým si tak z Hvězdy odvezl cenné vítězství 4:8.

Martin Mazura

Zaváhání z domácího prostředí baseballisté Nuclears odčinili během odvetných zápasů na Kraví Hoře v Brně, kde Techniku přehráli jednoznačně 12:6 a 10:3. Pálkaři z Vysočiny byli při chuti a během sobotního utkání zaznamenali hned tři homeruny. Dva odpaly za plot a z toho jeden Grand Slam zařídil Trey Bridis, který si připsal hned sedm stažených doběhů. Stoprocentní na pálce byl další Američan ve službách Třebíče Brent Gillespie. Ten uspěl při všech čtyřech nástupech proti nadhazovačům soupeře a jednou rovněž poslal míč až za plot.

Stejný hráč zaznamenal homerun i ve třetím vzájemném utkání. V útoku se ale blýskl i mladý třebíčský odchovanec Marek Krejčiřík se třemi odpaly ze čtyř nástupů na pálce. Tři stažené doběhy si pak do statistik připsal Ivan Hamža a dvoumetovým odpalem se může pochlubit Zdeněk Kutílek.

Robin Vávra

Na nadhozu v Brně dominovaly dvojice Nuclears Lukáš Hlouch, Jose Flores v první odvetě a americké duo Dalton Erb, Jose Flores během posledního utkání. V prvním zápase Na Hvězdě dostali příležitost na kopci mladí odchovanci Robin Vávra s Martinem Mazurou, kteří také předvedli solidní výkony a dlouho drželi utkání vyrovnané. Oba týmy zaznamenaly po deseti odpalech, ale zatímco Technika nechybovala v obraně ani jednou, Třebíč si vybrala černý den hned pěti chybami.

Trenér Nuclears Jan Gregor věří, že si jeho tým už smolné zákroky vyčerpal a dokáže splnit cíl, kterým je postup do Play-Off. Stejný záměr má ale i nejbližší soupeř Třebíče Hroši Brno. Ti se zatím dělí v extraligové tabulce o čtvrtou příčku právě s Nuclears.

Přijďte podpořit baseballisty Třebíče v důležitém utkání už tento pátek 26. dubna 2019 proti celku Hroši Brno. Zápas Na Hvězdě v Třebíči začíná v 17 hodin.

Robert Vávra
FOTO: ROBERT VÁVRA

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.