0 CZK

Seifertova ulice v Borovině volala po opravě řadu let a těžko říci, proč jen volala, aniž dávno prošla generální opravou. Ať už je důvod dlouhého otálení jakýkoliv, v příštích měsících snad dojde k nápravě letité liknavosti a snad už nikdo další nepřibyde do dlouhé řady těch, kdo zde prorazili olejovou vanu motoru svého vozu. Radnice nyní přistoupila k rekonstrukci zároveň s ulicí Řípovskou, resp. v této fázi její horní části, včetně křižovatky s ulicí Revoluční. Přinese to jistá omezení, budiž však řečeno, že jde nejspíš o jediný možný kompromis, pokud se týká uzavírek. Více tisková zpráva MěÚ Třebíč:

Od úterý 2. května začne uzavírka silnic v Řípovské a Seifertově ulici, z důvodu jejich revitalizace. Stavební úpravy zahrnují rekonstrukci vodovodu, kanalizace, přeložky plynovodu, rekonstrukci vozovky, chodníků a veřejného osvětlení.

V první etapě od 2. do 7. května bude úplně uzavřena ulice Seifertova a ulice Řípovská v úseku od křižovatky s ulicí Vrchlického po křižovatku s ulicí Revoluční. Objížďka povede ulicemi Pražská, Sucheniova a Koželužská.

Druhá etapa bude následovat od 7. května do 31. října. V této etapě již bude průjezdná křižovatka ulic Revoluční a Řípovská, jinak budou uzavřené úseky stejné jako v první etapě. Objížďka povede ulicemi Pražská, Spojenců a Revoluční.

Změny v MAD

V první etapě se změny dotknou linek 1, 5, 14 a 21, ve směru Karlovo náměstí – Za Rybníkem. Bude zrušena zastávka Revoluční a autobusy pojedou ulicemi Spojenců, Řípovská a Koželužská. Ve směru Za Rybníkem – Karlovo náměstí budou zrušeny zastávky Revoluční, U Kapličky, Sucheniova a ZŠ Bartuškova, autobusy pojedou ulicemi Koželužská a Sucheniova. Ve druhé etapě dojde u linek 14 a 21 ke změně jízdního řádu.

František Jůza

GRAFIKA: ARCHIV MÚ TŘEBÍČ

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.