0 CZK

Do Stříteže stále po objížďce, nikoli však mezi zahradami.

Ve vší tichosti a klidu zmizelo vyznačení objížďky z Třebíče směrem ke Stříteži. Zahrádkářům se tak mělo zřejmě ulevit, avšak neulevilo a řidiči jedoucí směrem na Moravské Budějovice si o něco více zanadávají. Jedinou značenou (s pochybami) objízdnou trasou je nyní cesta přes Klučov. Zahrádkáři si zatím ale nepomohli, protože řidiči znalí situace jezdí koloniemi nadále. Jde to až do Stříteže a v úterý tam nebyla ještě žádná značka zakazující vjezd. Připomínalo to někdejší rychlostní zkoušku Horácké rally.

Potichu a klidně.

Situace je ztížena také tím, že ve Znojemské ulici, těsně za křižovatkou s ulicí Spojovací, vítr před více než týdnem povalil dopravní značku upozorňující na zákaz vjezdu všech vozidel za kruhovým objezdem u Stop shopu. Kdysi měla každá cesta svého cestáře, dnes se značka bezostyšně povaluje v příkopu, aniž ji správce komunikace vrátil na své místo. Ostatně, za pár dní může foukat zase...

Potichu a klidně.

Mizérie se značením tentokrát ale nepadá na hlavu třebíčské radnice, jak se někteří mylně domnívají. Máslo na hlavě tak má zcela jiný úřad.

František Jůza
FOTO: TREBIC.NEWS – FRANTIŠEK JŮZA

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.