0 CZK

V Galerii Předsálí byla uvedena charitativní výstava Daruj dvakrát.

Umělecká díla, vystavená od středy 7. listopadu v Národním domě, byla darována svými tvůrci Oblastní Charitě Třebíč, resp. Centru podpory rodin Ruth, aby mohla být nabízena k prodeji, a tak se mohla stát podruhé darem. Darem, který kupující sám ještě může darovat, anebo ponechat pro sebe. Výtěžek z prodeje tak jako tak zůstane k použití pro dobročinné účely.

Daruj dvakrát

Oblastní Charita Třebíč připravila prodejní výstavu již podruhé. Zájemci o vystavená díla se rovnou při vernisáži mohli zapsat do seznamu a vybraný exponát jim tak byl rezervován. Kdo nebyl přítomen slavnostnímu zahájení, kterého se zúčastnili jak vedoucí pracovníci charitativní organizace, tak třeba starosta města Třebíče Pavel Janata či senátorka Hana Žáková, může si příslušné dílo vybrat a rezervovat v Turistickém a informačním centru v přízemí Národního domu.

Anna Kolaříková a Jana Jedličková

Vernisáž svým vystoupením ozdobily Anna Kolaříková (klávesy) a Jana Jedličková (zpěv). Výstavu spolu s Centrem podpory rodin Ruth připravilo Městské kulturní středisko Třebíč a Okresní hospodářská komora Třebíč.

František Jůza
FOTO: TREBIC.NEWS – FRANTIŠEK JŮZA

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.