0 CZK

Vážení návštěvníci, čtenáři www.trebic.news,

e-shop, který jste právě otevřeli, není e-shopem v pravém slova smyslu, tedy obchodem se stovkami či tisícovkami položek zboží všeho druhu. Je poměrně skromnou nabídkou knížek a v budoucnu zejména multimediálních výstupů naší vlastní produkce. Vedle klasických knih tedy půjde například o jejich elektronické mutace, ať už pro čtečky nebo k poslechu - audioknihy.

V blízké době proto nabídneme audioknihu Antonín Kalina, současně bude uvedena verze pro čtečky Kindle, ale těšit se můžete třeba na audioknihu jednoduše mapující životy a vládnutí všech pětačtyřiceti amerických prezidentů a další. Nejde však o klasické studiové zpracování, ale... ale to už se nechte, prosím, překvapit. Tento náš e-shop je primárně určen také začínajícím autorům, kteří svá díla mohou po dohodě prezentovat v různých, zpravidla elektronických podobách.

Pro zjednodušení provozu e-shopu je používán jediný možný způsob platby, a to předem, převodem na účet. Není-li u zboží výslovně uvedeno jinak, neúčtujeme poštovné a balné. K přepravě zboží k zákazníkovi využíváme služeb České pošty, není-li dohodnuto jinak. Ke každé zásilce je přiložena faktura jako doklad o zaplacení zboží, které je expedováno nejpozději následující pracovní den po připsání účtované částky, uvedené v potvrzení přijetí objednávky zaslaném elektronickou poštou. Obchodní podmínky jsou dostupné před dokončením objednávky v nákupním košíku. Průběh plnění objednávky najdete v odkazu, který je součástí potvrzení o přijetí objednávky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.