0 CZK

Podzimní večer plný písniček v Divadelním studiu Ampulka.

Zpívání se Stráníky, nejen však s nimi, připravilo třebíčské Divadelní studio Ampulka v ulici Kapitána Jaroše. Předskokany nemají jen světoznámí umělci, ale také písničkáři. Tak tomu alespoň v sobotu 3. listopadu v Ampulce bylo. Nejprve zahrál a zazpíval Pavel Pokorný, v poslední písni doprovázen Terezkou Stehlíkovou, talentovanou zpěvačkou, která však zaměnila tentokrát svůj hlas za tklivé tóny houslí.

Zpívání se Stráníky

Vystřídal je vladislavský Hráč de El Pado se svým kolegou s několika písničkami doprovázeni sami svými kytarami. A pak se představili, v Ampulce poprvé, severočeští Stráníci. Tedy manželé Luboš a Veronika, hrající spolu plných pětatřicet let. Však také platí za neobyčejné stálice mezi písničkáři a umělci vůbec. Jejich vystoupení v sychravém podzimním počasí Horácka zahřálo. Dobře volená gradace nakonec způsobila, že návštěvníci jejich koncertu žádali další a další přídavek.

Zpívání se Stráníky

Stráníci nezpívají jen své vlastní písničky, rádi přidají skladby jiných autorů, které pro ně napsali například Žalman, Vojta Kiďák Tomáško nebo Jiří Nohel. A další. Vyvrcholením pak bylo vydařené zařazení písní z dílny americké dvojice Simon a Garfunkel.

František Jůza
FOTO: TREBIC.NEWS – FRANTIŠEK JŮZA

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Inzerce
Inzerce

Inzerce

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.