0 CZK

Nuclears vstoupili do nadstavby nekompromisně.

Baseballisté Třebíče vstoupili o víkendu do nadstavbové části o udržení Extraligy nekompromisně a čtvrtému celku 1. ligy z Frýdku-Místku uštědřili devět doběhů hned v úvodu první směny. Soupeř zaznamenal čestný bod ve třetím inningu, když při dvou outech stáhl Míček trojmetovým odpalem Gurnika z první mety. V dohrávce přidali hráči Nuclears další tři doběhy a na výsledkové tabuli svítil před začátkem čtvrté směny stav 12:1. Poté začalo Na Hvězdě vydatně pršet a oba týmy se už jen snažily co nejrychleji dospět do pátého inningu, aby mohl být zápas ukončen. Na nadhozu si za Třebíč připsal další vítězný start Lukáš Hlouch. Stejně rázně nastoupili hráči Nuclears i k odvetě na severu Moravy, odkud si vezou výhru 13:0. Také zde úřadovalo počasí a utkání bylo ukončeno pro déšť, tentokrát po šesté směně.

Oba baseballové duely extraligové nadstavby mezi Třebíčí a Frýdkem-Místkem dohrávali hráči za silného deště. Nuclears si připsali výhry 12:1 a 13:0.

V dalším kole nadstavby hostí Nuclears již tuto sobotu 28. července 2018 tým Sokol Hluboká. Na Hvězdě v Třebíči odehrají hned dvě utkání. První zápas začíná ve 13 hodin a odveta pak v obvyklých 16 hodin.

Robert Vávra
FOTO: ROBERT VÁVRA
VIDEO: TREBIC.NEWS - FRANTIŠEK JŮZA

Domů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.